Ile kosztują dekoracje w skandynawskim stylu?

Na pewno zechcielibyście dowiedzieć się na początek czym właściwie jest ten styl. Naturalnie koncentruje się na dizajnie oraz wnętrzach. Skandynawski styl opiera się na tym, co Skandynawowie lubią najbardziej – na prostocie połączonej z interesującym, nawet eleganckim kształtem oraz wyglądem. Na praktyczności, na rzeczywistej funkcjonalności, która może objawiać się kilkoma możliwościami, jakimi dysponować będziemy korzystając z czegoś. Skandynawski styl to także raczej stonowane, pastelowe barwy, które nie rzucają się w oczy, lecz doskonale podkreślają urok konkretnego pomieszczenia. Sprawdzają się w każdym pomieszczeniu w naszych domach: w sypialni, w kuchni, w jadalni, w łazience, w pokoju dziennym czy w w miejscu, w którym bawią się wasze dzieci. Poniżej specjalnie dla naszych czytelników zaprezentowaliśmy przykładową dekorację w skandynawskim stylu. Jakie wnioski na temat tego rodzaju wnętrz możecie wyciągnąć patrząc na ten obrazek? Czy budzi w Was jakieś emocje?

Dekoracje w skandynawskim stylu

Jak możecie dekorować pokoje Waszych dzieci?

Dekorując należy przede wszystkim zwracać uwagę na cel, jaki przed sobą postawicie. Czy dekorować dla samego dekorowania? A może chodzi w tym o coś więcej ? Może chcecie Waszemu mieszkaniu nadać jakiś charakter, sprawić, że ożyje lub wprost przeciwnie – stanie się Waszą spokojną ostoją, w której będziecie mogli spędzać swój wolny czas. Decyzja naturalnie należy tylko i wyłącznie do Was. Jak radzi Ohmama należy najpierw sprawdzić czego potrzebujemy i kim jesteśmy. Osoby ponure i skryte w sobie raczej nie będą przesadzać z kolorami, natomiast bardzo energiczne osoby mogą wręcz pożądać różu, jaskrawego seledynu lub innych podobnych. Skandynawski styl jednakże raczej nie oferuje tego rodzaju barw, chociaż naturalnie można takie zdobyć.

Styl skandynawski w dekorowaniu zapewnia doskonały element, który podkreśli Wasze wnętrza. Dekoracje dla pokoju dziecięcego powinny być praktyczne. Jeśli Wasze dziecko lubi się bawić i jest zainteresowane ciągle czymś nowym, dobrze jest sprawić mu coś, co będzie stanowić dla niego istotny element jego zabawy. Powinno być wytrzymałe, bezpieczne w użytkowaniu oraz powinno móc stanowić element dekoracyjny. Ciekawe będą miłe poduszeczki z ulubionymi wzorami pociech, wiszące chmurki, drewniane wózki czy różnego rodzaju pojemniki, w których chować będzie można rozliczne drobiazgi oraz skarby. Dekoracje dla dziecięcego pokoju to zadanie dla mamy z pasją – jeśli jednak jej nie macie – my postaramy się Wam pomóc – mówi pracownik firmy Ohmama, który każdego dnia stara się doradzić klientom w kwestii wyboru odpowiedniego towaru. Jeśli nie możecie się zdecydować w jaki sposób zmienić oblicze Waszego mieszkania, możecie zasięgnąć gotowych konceptów – dla każdego z Was znajdzie się coś, co może przykuć uwagę.