Jak dobrze dobrać jeansy?

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że wybór spodni, a już na pewno wybór jeansów. Przecież rozmiary, kroje jak i kolory to dla niektórych z nas czarna magia. By wyglądać dobrze w jeansach musimy obowiązkowo jeansy sobie dobrze dobrać. Doświadczenie w tymże aspekcie z pewnością mają osoby, które pracowały przez jakiś czas w odzieżowych sklepach.

Jak wiadomo dla osób spoza branży zakup odpowiednich spodni taki oczywisty już nie jest. Musimy wiedzieć jak poradzić sobie w pewnego rodzaju dżungli rozmiarów, krojów, modeli, kolorów składu oraz rozmiarówek. Przede wszystkim powinniśmy znać podstawowe fasony. Jeśli chodzi o fasony to mamy dostępne trzy. Pierwszy fason to fason slim. Są to wąskie jeansy. Kolejny fason to spodnie jeansy regular.

Regular to spodnie o kroju mniej więcej klasycznym. Ostatni fason to fason loose. Inna nazwa tego fasonu to relaxed. Są ro już zdecydowanie spodnie o formie szerszej. Oprócz fasonów mamy także różne rodzaje nogawek. Nogawka, która rozszerza się w zasadzie od kolan w dół to nogawka o nazwie bootcut. Kolejna nogawka to staight. Jak sama nazwa wskazuje, że jest to nogawka po prostu prosta. Ostatni typ jeśli chodzi o nogawkę to nogawka o nazwie tappered. Inne nazwy to narrow lub też carrot. Jest to nogawka, która się zwęża. Tak naprawdę to rodzaj fasonu może być połączona z równego rodzaju nogawkami. Jednak zdecydowana większość z modeli opiera na jednak na połączeniach bardzo standardowych na przykład dopasowane spodnie ze zwężającymi się nogawkami.

Hurtownia jeansów

Jak i także spodnie klasyczne z nogawkami oczywiście prostymi. Powinniśmy zwrócić także uwagę na skład. Jest on bardzo istotny. Ponieważ to właśnie on decyduje o tym co będzie się z naszymi spodniami działo. Jeżeli przypuśćmy, że nasze jeansy mają elastan w sobie to naprawdę będą wygodniejsze oraz rozciągliwe. Jednak będą zdecydowanie bardziej cienkie. Jeansy, które są w stu procentach z bawełny będą zdecydowanie grubsze, jednak także co ciekawe będą także zdecydowanie bardziej podatne na różnego rodzaju przecieranie się. Wracając to tematu bawełny to zdecydowanie jeansy te noszone są przez nas zimą. Z rozmiarówka także możemy oszaleć.

Niby 33/34 czy też 52 i 12. Niby jak my to mamy ogarnąć. Tak naprawdę różne sklepy mają swoje indywidualne rozmiarówki. Najlepiej więc poprosić naszego sprzedawcę o pomoc niż denerwować się i stresować się całkiem niepotrzebnie. Jeśli zatrzymując się dłużej przy rozmiarach naszych kochanych jeansów to powinniśmy zdecydowanie mieć swoją jedną góra dwie hurtownie ulubione. Mam tutaj oczywiście na myśli hurtownię jeansów. Co jak co, ale hurtownia jeansów jest zdecydowanie najlepiej wyposażona i zdecydowanie mamy do czynienia z najlepszym i największym wyborem. W danej hurtowni jeansów mamy także do czynienia z taką samą bądź też bardzo podobną rozmiarówką. Co jak co, ale ułatwia to nam wybór konkretnych i idealnych dla siebie spodni. Także podsumowując hurtownia jeansów jest na wagę złota i to nie tylko oczywiście.