Marka Sugarpill i inne brokaty

Sypkie pigmenty i brokaty są niezwykle ciekawym sposobem na bardzo efektowny makijaż oczu. Tam, gdzie tradycyjne cienie do powiek pozostawiają wiele do życzenia i oferują średnie natężenie koloru, brokaty i pigmenty Sugarpill i innych znanych marek kosmetycznych gwarantują maksymalną jakość i wyrazistość makijażu. Kiedy warto włączyć je do swojej kosmetyczki i dlaczego to właśnie marka Sugarpill stała się za ich sprawą jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku?

Brokaty Sugarpill – niezwykła jakość, przystępna cena

Stosowanie brokatu w cieniu do powiek nie sprawdza się oczywiście w każdej sytuacji, jednak przy makijażu scenicznym, wieczorowym czy kreowanym na potrzeby sesji zdjęciowej jest często niezbędnym i niezwykle efektownym dodatkiem. Aby jednak nie opadał z powieki na policzki i nie niszczył całego makijażu liczy się tu jakość, konsystencja, grubość zmielenia samego brokatu i pigment, w jakim został osadzony. Marce Sugarpill udało się dopracować te proporcje do perfekcji, oferując kolorowe, przyciągające uwagę brokaty zarówno dla wizażystów, jak i tych którzy zwyczajnie lubią bawić się makijażem.

Pigmenty Sugarpill – kolory

Czym zachwycają produkty dostępne w ofercie Sugarpill? Przede wszystkim różnorodnością i intensywnością kolorów brokatu. Neonowa żółć, zieleń i błękit, nasycony fiolet, bogate złoto, a nawet granat skrzący się brokatem niczym nocne niebo to tylko niektóre z propozycji marki. Z ich pomocą z pewnością stworzysz niepowtarzalny i zachwycający makijaż oczu, twarzy, a nawet całego ciała – jedyne, co jest tu ograniczeniem, to wyobraźnia.

Jak sypkie brokaty i pigmenty sprawdzają się w makijażu?

Marka Sugarpill to oczywiście nie jedyne miejsce, w którym można znaleźć dziś wysokiej jakości, mocno nasycone pigmentem brokaty do makijażu. Wystarczy przejrzeć ofertę drogerii internetowych takich jak Glowstore.pl, by przekonać się jak dużą różnorodność kolorów, grubości brokatu czy nasycenia barw oferują marki takie jak Makeup Geek, Glitter Injections, i Lime Crime. Ich wykorzystanie w makijażu scenicznym, stylizowanych sesjach zdjęciowych czy makijażu wieczorowym i imprezowym zdecydowanie zyskało w ostatnich latach na popularności, motywując marki do tworzenia jeszcze ciekawszych kolorów i pigmentów najwyższej jakości.

Stosowanie pigmentu znacząco różni się od standardowych cieni do powiek. Tu mamy przede wszystkim do czynienia z produktem sypkim, który należy aplikować bardzo ostrożnie i pewnie – najlepiej bezpośrednio na mokrą bazę pod cienie lub kremowy cień do powiek. Tylko tak można upewnić się, że pigment będzie dobrze trzymał się na skórze i nie osypie się przy pierwszym mrugnięciu. Zaletą tego typu brokatów jest niewątpliwie ich intensywność – po zanurzeniu pędzelka w produkcie i przyłożeniu go do pokrytej bazą powieki od razu zobaczymy mocny, wyrazisty kolor, który mieni się w świetle i optycznie powiększa oko. Choć więc efekt taki może nie sprawdzić się na co dzień, nie warto całkowicie się przed nim bronić – brokat na powiekach może wyglądać zjawiskowo.

Dlaczego brokat sypki, a nie zamknięty w sprasowanym cieniu?

Stosowanie tak intensywnych pigmentów z brokatem w formie sypkiej może wydawać się początkowo bardzo skomplikowane, jednak osiągnięcie takiego samego efektu z prasowanymi cieniami jest praktycznie niemożliwe. To właśnie dzięki sypkiej konsystencji marki takie jak Sugarpill mogą stworzyć najbardziej intensywne kolory i duże nasycenie brokatu bez konieczności stosowania dodatkowych składników pozwalających na sprasowanie produktu. Jeśli planujesz kolorowe makijaże na Sylwestra, imprezy urodzinowe czy karnawał, brokaty zamknięte w małym słoiczku to kosmetyczny must-have!