Pracujesz z komputerem? Kup naklejki na klawiaturę!

Z naklejek na klawiaturę korzysta coraz więcej osób i nic w tym dziwnego – mają one szereg zalet, które skutecznie zachęcają do kupna coraz większą rzeszę klientów.

Rozwijająca się z dnia na dzień oferta umożliwia pełne dobranie naklejek do potrzeb użytkowników, dzięki czemu przestają pełnić one funkcje wyłącznie dekoracyjne. Jak naklejki na klawiaturę mogą ułatwić życie? Przekonajmy się!

Najpopularniejsze rodzaje naklejek

·       Polskie

Czasem niekoniecznie mamy chęć diametralnie zmieniać wygląd klawiatury, a jedynie od nowa okleić wytarte klawisze. Najlepsze w tym celu będą klasyczne, polskie naklejki na klawiaturę. Oklejanie jest banalnie proste. Wystarczy dopasować naklejkę do klawisza i na koniec zabezpieczyć ochronną folią. Klawiatura powinna wyglądać jak nowa.

·       Dedykowane

Zależnie od rodzaju posiadanego laptopa, układ klawiatury może się nieco różnić. Z uwagi na to, stworzone zostały komplety dedykowanych naklejek, dobranych do określonego typu laptopa. Podniesie to komfort użytkowania i zapobiegnie pomyłkom podczas tworzenia różnego rodzaju tekstów i innych plików.

naklejki na klawiaturę

·       Językowe

Do wyboru są naklejki typu qwerty z wybranym językiem lub naklejki zawierające jedynie obcojęzyczne znaki. To, na jaką wersję się zdecydujesz, zależy od tego, jakiego rodzaju pracą z tekstem się zajmujesz. Dostępne są naklejki w języku francuskim, niemieckim, hebrajskim, japońskim oraz wielu innych.

·       Na całą klawiaturę lub literowe/numeryczne

Największą popularnością cieszą się zestawy naklejek na całą klawiaturę. Czasami jednak nie jest konieczne oklejanie wszystkich klawiszy, a jedynie liter lub cyfr. Zamówienie takiego zestawu naklejek również jest możliwe. Pozwoli to obniżyć koszty, a czas nakładania naklejek także ulegnie znacznemu skróceniu. Po zakończeniu oklejania nie powinno być praktycznie żadnej różnicy w wyglądzie zwykłego klawisza i klawisza oklejonego.

·       Naklejki dla niedowidzących

W dobie obecnych możliwości nawet osoby niedowidzące mogą łatwo pokonać ograniczenia w korzystaniu z komputera. Specjalne naklejki dla osób niedowidzących zawierają nadruk z odpowiednio powiększonymi literami, co sprawia, że korzystanie z komputera staje się o wiele łatwiejsze.

Co decyduje o dużej popularności naklejek na klawiaturę?

Zalety naklejek znane są już wszystkim od dłuższego czasu. Można dobrać je w dowolnym kolorze, z łatwością dopasować do koloru klawiatury, znaleźć nalepki w najróżniejszych wzorach, imitujących swoim wyglądem różnorodne tekstury i wiele innych. Są one świetnym sposobem na personalizację Twojego komputera, dzięki czemu trudno będzie go pomylić z jakimkolwiek innym!

naklejki na klawiaturę laptopa

Szeroki wybór naklejek na klawiaturę laptopa oferuje sklep internetowy R-GRAFIK.

Nakładanie i zdejmowanie naklejek nie jest zbyt skomplikowane, może być jedynie czasochłonne, lecz warto uwierzyć, że efekt jest tego warty. Wbrew pozorom naklejki na klawiaturę można nabyć bardzo łatwo – stopniowo zwiększa się ilość stron internetowych, na których można zamówić najbardziej odpowiadający Twoim gustom i potrzebom komplet w niezbyt wygórowanej cenie.

Naklejki na klawiaturę nie są zbyt dużym wydatkiem, a możesz wymieniać je w nieskończoność, bez ryzyka uszkodzenia klawiatury. Ponadto, naklejki są bardzo odporne na ścieranie, nie sprawiają większego problemu podczas czyszczenia klawiatury, jednak to pod warunkiem, że zostały one założone w odpowiedni sposób, z przestrzeganiem instrukcji i ogólnych zaleceń (wcześniejsze oczyszczenie i odtłuszczenie klawiszy, dopasowanie rozmiaru, nakładanie nalepki bez dotykania palcem powierzchni z klejem itd.). Szeroka gama wzorów i kolorów i coraz szersze zastosowanie sprawia, że naklejki na klawiaturę nie są już dziś tylko kaprysem czy modnym dodatkiem. Stają się one profesjonalnym narzędziem, pomagającym usprawnić naszą pracę na komputerze.