Spełnij marzenia erotyczne za pomocą gadżetów

Gadżety erotycznie nie są żadną nowością ani wymysłem branży pornograficznej, ponieważ istnieją one mniej więcej tyle, od kiedy istnieje ludzkość – ludzie od zawsze odczuwali potrzeby seksualne i dążyli do ich zaspokojenia na różne sposoby. Oczywiście zabawki erotyczne sprzed kilku tysięcy lat nawet nie umywają się do obecnych. Rynek zabawek erotycznych kwitnie z roku na rok, wraz z postępującą technologią. Skoro każda branża się rozwija, to dlaczego nie branża seks-gadżetów?

Urozmaić swoje życie erotyczne gadżetami

Istnieją zabawki erotyczne przeznaczone dla kobiet, dla mężczyzn, oraz dla par. Służą one nie tylko do zaspokojenia partnera, z którym współżyjemy, ale także do sprawienia przyjemności samemu sobie. Wydawać się może, że wybór akcesoriów erotycznych dla mężczyzn nie jest zbyt urozmaicony. Nic bardziej mylnego! Do najpopularniejszych gadżetów erotycznych dla mężczyzn należą tak zwane masturbatory. Są to najczęściej silikonowe akcesoria służące do stymulacji penisa. Występują one w przeróżnych formach, bowiem możemy przebierać w modelach miękkich, twardych, takich z funkcją wibracji, lub w kształcie miękkich nakładek. Mogą one naśladować wymiary i wygląd pochwy, odbytu lub ust, mogą również nie przypominać niczego konkretne – być po prostu w kształcie tuby, lub latarki (stąd też angielska nazwa masturbatorów: fleshlight, czyli latarka). Masturbatorem można się bawić samemu, na przykład trzymając go ręką lub przyczepiając do ściany, jeżeli model ma przyssawkę, lub dać partnerce, by ta stymulowała penisa za pomocą zabawki według własnego uznania.

Gadżety erotyczne stają się coraz bardziej wymyślne

Istnieje także bardzo duży wybór wśród gadżetów przeznaczonych do zabaw analnych. Anus jest silnie unerwioną, przez to bardzo wrażliwą strefą erogenną, która niestety jest zaniedbywana przez wielu mężczyzn, którzy nawet nie zdają sobie sprawy ile przyjemności ich w ten sposób omija. Istnieje bogaty wybór zatyczek (plugów), koralików oraz masażerów analnych, którą są w stanie dostarczyć wiele radości użytkownikowi.

Należy pamiętać, że w przypadku mężczyzn penetracja odbytu ma również znaczenie prozdrowotne – w ten sposób dokonuje się masażu prostaty, który wpływa korzystnie na funkcjonowanie tego gruczołu. Plugi są to akcesoria, które umieszcza się w odbycie. Mają one specjalną, szeroką podstawkę, która uniemożliwia przypadkowe pochłonięcie zatyczki przez odbyt.

Otwórz się na nowe doznania

Koralki zaś sprawiają przyjemność przy ich wsuwaniu i wysuwaniu, ponieważ pojedyncze korale delikatnie drażnią zwieracz, co prowadzi do seksualnej rozkoszy. Z wyglądu przypominają one sznur korali, stąd też nazwa, z tą różnicą, że są one najczęściej wykonane z medycznego silikony. Masażery natomiast przypominają wyglądem niewielkie wibratory, które umieszcza się w odbycie, lub tylko w jego okolicy i podobnie jak wibratory mają one funkcje wibracji – można je regulować i wybrać taką, która sprawia najwięcej przyjemności.


Szeroki wybór gadżetów znajdziesz pod adresem: https://erozkosz.pl/