Współpraca

Tutaj zamieszczamy nasze serwisy partnerskie. Aby się nim stać należy skontaktować się z redakcją serwisu i zaproponować wymianę linków. Dopuszczamy banery oraz inne formy reklamy. Możliwe jest także zamieszczenie opisu do każdej ze stron.

Zachęcamy do współpracy wszystkie firmy i instytucje zajmujące się produkcją, badaniem jakości bądź dystrybucją produktów. Razem możemy jeszcze rzetelniej przedstawiać prawdę o polskim rynku towarów i usług. Jesteśmy otwarci na różne rodzaje współpracy takie jak: wymiana informacji, linków, pomoc w pisaniu publikacji i inne. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez zakładkę: klik.

Obecnie współpracę prowadzimy z:

Melpe – Oprogramowanie do wystawiania faktur online

Program melpe stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich małych i średnich przedsiębiorstw. Program wspiera przedsiębiorców w procesie fakturowania, rozrachunków, kosztów oraz sprzedaży, dzięki wykorzystaniu modułu CRM szanse sprzedaży. Właściciel programu oferuje bezpłatne testy dla każdego przez 30 dni. Programu nie trzeba pobierać na własny dysk, lecz system działa online. Oprogramowanie Melpe stale jest aktualizowane i walidowane zgodnie z polskimi przepisami. System jest zintegrowany z GUS i daje możliwość weryfikacji białej listy podatników.

 


Nano-Serwis

 

 

Lack Protect 

Firma z doświadczeniem w car detailingu. Fachowe naprawy i odnowy lakiernicze, polerowanie reflektorów, renowacja i czyszczenie tapicerki,  serwis klimatyzacji, renowacja felg, nakładanie powłok ochronnych. Lack Protect za główny cel uznaje zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa podczas użytkowania pojazdu. Zabiegi kosmetyczne samochodu, znacznie podnoszą jego wartość.

Dane firmy:

LACK PROTECT – kosmetyka samochodowa Wrocław

ul. Monte Cassino 16b, 51-681 Wrocław

Tel: +48 602 398 326, +48 789 312 334

Strona internetowa: lackprotect.pl