Bielizna idealnym prezentem na święta

Bielizna może być idealnym prezentem, o ile doskonale znamy gust obdarowywanego. Co więcej, liczy się również to, kto i komu wręcza tego rodzaju upominek.

Jego charakter powinien mieć przecież zupełnie inne znaczenie w różnych relacjach. Jest to naprawdę istotne i nie należy o tym zapominać. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę fakt, że kobieca bielizna występuje zarówno w wersji eleganckiej, sportowej, seksownej, ciążowej, jak i wyszczuplającej lub klasycznej. Poza tym do wyboru pozostają zarówno figi, stringi, biustonosze tradycyjne, miękkie, jak i usztywniane czy push up. Można się pogubić, prawda?

Jaką bieliznę powinien kupić mąż w prezencie dla żony?

bielizna w prezencie

Jeśli bieliznę postanawia kupić kochający małżonek, sprawa jest dość prosta. Żonie, narzeczonej lub dziewczynie najlepiej zamówić wówczas seksowny lub po prostu elegancki komplet. Nie musi być to zresztą zestaw. Wystarczy wybrać piękny biustonosz, a do niego dokupić równie ciekawe figi lub stringi.

Jednak biorąc pod uwagę fakt, że większość mężczyzn ma problem z określeniem rozmiaru stanika czy majtek, przed zakupami dobrze zorientować się w temacie. Kupienie za małych lub za dużych modeli – w zależności od sytuacji może okazać się zgubne w skutkach!

Panie bardzo łatwo obrażają się przecież o wszelkie sugestie na temat ich zbyt małego biustu lub zbyt obfitych pośladków.

Stanik i majtki w prezencie od mamy lub przyjaciółki

Sprawa wygląda zupełnie inaczej, kiedy prezent w postaci bielizny kupuje swojej córce matka. A w szczególności taka, która doskonale zna potrzeby swojego dziecka i wie z jakimi problemami się ono boryka. Jeśli rodzicielka wręczy swojej dorosłej córce bieliznę wyszczuplającą, ta z pewnością nie będzie zła. Tym bardziej, jeśli jeszcze niedawno żaliła się mamie na nadprogramowe kilogramy.

Bliska przyjaciółka też może odważyć się na taki krok. Body modelujące, figi wyszczuplające czy rajstopy, które ukrywają wszystkie niedoskonałości. W tej relacji każdy tego rodzaju produkt będzie strzałem w dziesiątkę!

Prezent w postaci bielizny specjalnego przeznaczenia

jaka bielizna na prezent

Niezależnie od relacji, mile widziana jest również bielizna specjalnego przeznaczenia. Kobiety w ciąży potrzebują przecież delikatnych kompletów, które dostosowane są zresztą do zmieniających się w tym czasie potrzeb. Podobnie jest z młodymi, karmiącymi mamami. Staniki dla nich zaprojektowane są tak, by w trakcie karmienia dziecka, nie trzeba było ściągać biustonosza w całości.

Prezent w postaci bielizny ciążowej lub biustonosza do karmienia spokojnie kupić może zarówno szwagierka, jak i mąż czy przyjaciółka. Okres ciąży, połogu i opieki nad malutkim dzieckiem jest bardzo wymagający. Nie tylko dla kobiecej psychiki, ale również ciała. Każde wsparcie, nawet to okazane poprzez prezent w postaci specjalnej bielizny jest w tym czasie na wagę złota.

Jaka bielizna jest najpopularniejsza?

Mimo częstego kupowania bielizny na co dzień, największą popularnością cieszą się komplety koronkowej, delikatnej bielizny. Dziś, dostępne są różnorodne kolory, dodatkowe elementy, zdobienia czy łączenia. Zmysłowa bielizna jest zazwyczaj kupowana przez kobiety, w celu podkręcenia temperatury w sypialni. Większość mężczyzn bardzo docenia taki zakup, dlatego też sami chętnie decydują się na wręczenie takiego prezentu swojej wybrance. Dziś, zakupu seksownej bielizny damskiej można dokonać w zwykłych sklepach z bielizną, w popularnych sieciówkach lub w internetowych sex shopach, które z roku na rok poszerzają swój asortyment o coraz to nowsze produkty.