Catering dietetyczny w Krakowie

Catering dietetyczny to coraz bardziej popularna forma rozpoczęcia zdrowego odżywiania. Dziś, coraz więcej jest firm, które oferują nam dietę pudełkową. Jest to idealna opcja dla osób pragnących ograniczyć ilość spożywanych kalorii. Posiłki w diecie pudełkowej są bardzo zdrowe, więc są polecane sportowcom i tym, którzy szczególnie cenią sobie zdrowy tryb życia. Dodatkowo, dietetyczny catering jest wskazany również osobom, które nie mają czasu same przygotowywać sobie codziennych posiłków z różnych względów. Niektórym z nas brakuje czasu – w takim przypadku, dieta pudełkowa jest idealnym rozwiązaniem.

Czym się cechuje catering dietetyczny i jak wygląda? Dla kogo jest wskazany?  W tym artykule odpowiadamy na pytania i podkreślamy najważniejsze zalety diety pudełkowej na dowóz.

Zalety diety pudełkowej

Osoby, które zajmują się przygotowywaniem posiłków, doskonale znają się na tabelach kalorii produktów z poszczególnych grup żywieniowych. Posiłki w diecie pudełkowej określa się poprzez ilość zawartych w nich kalorii. Niewiele jest osób, które samodzielnie podejmują się liczenia kalorii podczas codziennego gotowania. Osoby, które zajmują się cateringiem, wiedzą w jaki sposób łączyć ze sobą konkretne produkty i jak zadbać o konkretną ilość kalorii.

Warto pamiętać o zaoszczędzonym czasie, którego nie musimy poświęcać na gotowanie każdego dnia. Przygotowywanie posiłków zabiera dużo czasu. Decydując się na catering dietetyczny, nie musimy robić zakupów i czeka w kolejkach w sklepach. Dlatego catering dietetyczny w Krakowie jest opcją szczególnie dla osób zapracowanych.

Kolejną zaletą diety pudełkowej jest nasza wygoda. Codziennie rano, dostawca przywozi nam paczkę z kilkoma daniami. Najczęściej są to dania na ciepło, więc pozostaje nam je odgrzać. Dostarczane posiłki, to – w zależności od oferty – 3 lub 5 dań. Zapewniają nam one regularne spożywanie w ciągu dnia. Mając gotowe 5 posiłków, o wiele łatwiej będzie nam jeść regularnie, co około 3 godziny.

DIETA PUDEŁKOWA VEGAN

Dodatkowo, osoby, które zamawiają dietę pudełkową, mogą liczyć na opiekę dietetyka. Różne są powody, dla których decydujemy się na ten sposób odżywiania. Warto pamiętać o tym, że oprócz przygotowania posiłków każdego dnia i dostarczenia ich, zawsze możemy skontaktować się z dietetykiem, jeśli mamy wątpliwości co do diety.

Fit catering na dowóz w Krakowie

Znalezienie firmy cateringowej jest o wiele prostsze, jeśli mieszkamy w większym mieście. To w nich temp życia jest szybsze i bardziej intensywne. Na terenie miast takich jak Kraków, wiele osób decyduje się na rozpoczęcie zdrowszego trybu życia dzięki nowej diecie. Osoby zapracowane i niemające czasu przez zapracowanie, coraz częściej sięgają po tę opcję.

Firmą, która oferuje zdrowe posiłki na dowóz, jest My Fit Box. Oferta firmy jest kierowana dla osób, które szczególnie cenią sobie zdrowy tryb życia. My Fit Box proponuje 10 różnych wariantów diety, w tym posiłki dla dzieci oraz dla wegetarian i wegan.

DIETA GLUTEN FREE & LOW LACTOSE

Wszystkie posiłki są przygotowywane przez profesjonalnego dietetyka. Dzięki temu, każdy klient może liczyć na znaczną poprawę stanu swojego zdrowia. Śniadania, obiady, kolacje oraz desery zawierają szereg witamin oraz składników odżywczych, które są niezbędne do rozwoju i lepszego samopoczucia. Diety są smaczne i zbilansowane – My Fit Box daje możliwość wykluczenia konkretnych składników lub produktów z dań. Firma zapewnia darmowy dowóz we wskazane miejsce.